Určite ste už počuli o tom, ako zbytočné predpisovanie antibiotík škodí. A že na mnohé ochorenia a zdravotné problémy dnes zaberajú len prírodné lieky.
Ak športujete, vaše telo naozaj potrebuje špecifické živiny, aby malo dostatok energie a bolo silné. Otázkou však je – čo presne jesť, aby ste tie živiny telu dodali? Koľko kalórií potrebujete? Čo si navariť po tréningu, čo si môžete dať pred behom alebo ako jesť, ak chcete nabrať svalovinu, no nie kilá tuku?
Mozog aj na vnútorné obrazy reaguje zmenami v štruktúre a fungovaní, akoby reagoval na reálne skúsenosti. Nech už je cieľom vizualizácie čokoľvek, treba si dávať pozor na želania. Mohli by sa vám totiž splniť.
Najlepšou motiváciou na pohyb v prírode je príjemné jarné počasie. Konečne sme sa ho dočkali.
Zuzana Bothová, certifikovaná lektorka detskej jogy, hovorí, že cieľom nie je dokonale prevedený cvik. Predovšetkým treba deti podporiť v ich hravosti, sebapoznaní a sebavedomí. No a na joge sa vaše dieťa rozhodne nudiť nebude - pretože je to zábava.
Takmer všetky ženy trápia po pôrode prebytočné kilá. Samozrejme existuje x rôznych diét, pomocou ktorých kilogramy stratíte. Ale takýto spôsob má veľa negatívnych vplyvov. Ako teda získať späť svoju váhu a popritom neuškodiť sebe, ani dieťaťu?
Chcete vedieť robiť premet vzad, ale neviete ako nato? Ide o pomerne náročný akrobatický prvok, ale ak venujete nácviku dostatok času, určite sa vám to podarí.
Začať behať nikdy nie je neskoro. Dokonca ani v dôchodkovom veku. Poďme sa pozrieť, ako na to.
Tréner Marek Vojník sa okrem dospelých venuje aj deťom. Športovať podľa neho dokáže každé dieťa, len treba zistiť, ako ho správne motivovať a čo ho na športovaní baví.
Bolesti hlavy a krku chodia ruka v ruke. Vedia nepríjemne prekvapiť, aj dlhodobo potrápiť. Keď problém neriešite, môže pretrvávať a stať sa chronickým.