Možno sa vám stáva, že kvôli pracovnému vyťaženiu nemáte čas zacvičiť si počas dňa, ale nájdete si ho až neskoro večer. Chuť na cvičenie by ste aj mali, ale neviete, či to bude pre vaše telo vhodné. Ako to teda je?
Ako sa stravovať, čomu sa vyhnúť a čo naopak pridať do svojho jedálnička v tehotenstve trápi nejednu budúcu mamičku. Treba jesť viac, či užívať výživové doplnky? Môžete piť kávu? Ako často jesť?
Malé, červené, sladkokyslé a šťavnaté klenoty ukryté v guľatom červenom obale. Tak to je v skratke granátové jablko. Čo je na ňom také výnimočné? Ako ho môžeme využiť v náš prospech? Čítajte ďalej.
Tréning možno rozdeliť do viacerých cvičení za deň, ale týmto štýlom by sa mali zaoberať iba profesionálni športovci. Dvojfázový tréning však môže pomôcť pri spaľovaní tuku alebo naberaní svalovej hmoty aj začiatočníkom. Hoci má táto metóda pozitíva, má aj svoje negatíva.
Aj vy trpíte, alebo poznáte niekoho, kto trpí cukrovkou? Tak dobrá správa je, že sa s tým dá niečo robiť. Potvrdili to aj vedci. Ale musíte sa začať hýbať a schudnúť.
Dávate si každý rok predsavzatie, že hneď po sviatkoch začnete s chudnutím, ale stále sa vám nadbytočné kilá zhodiť nedarí? Pomôcť by vám v tom mohol kvalitný tréning a samozrejme vyvážená strava, ale aj L-karnitín.
Hoci v lete ste cvičili s veľkou radosťou a odhodlaním, v zime (v chladnom a v sychravom počasí) je to už o dosť ťažšie. Ale práve teraz by ste cvičenie potrebovali oveľa viac, hlavne z dôvodu sviatočného prejedania sa.
Všetko, čo má pred názvom plusové znamienko, by malo byť automaticky dobré. Môžu sa však vyskytnúť aj výnimky, pri ktorých pozitívne myslieť jednoducho nestačí. Prečo je to tak?
Ajúrveda je najstarší holistický liečebný systém na svete. Má korene v Indii, šírila sa do starého Grécka a ovplyvnila i tradičnú čínsku medicínu. Kladie veľký dôraz na prevenciu. Podľa ajúrvedy zdravotné problémy vznikajú pôsobením dlhodobej nerovnováhy. Udržiavať sa v rovnováhe nám, naopak, môže pomôcť strava, vhodné myslenie, cvičenie a celková harmónia.
Býva vám nanič, ste oťapení a nič sa vám nechce?
Zmeňte držanie tela! Stav mysle ovplyvňuje, okrem iného, aj držanie tela. A naopak, držanie tela, resp. jeho fyzické aktivity, ovplyvňujú stav mysle alebo naše emócie.